Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Whispering Palms, India, 20.4.2018, Raňajky
Whispering Palms
Termín:
20.4.2018 – 28.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59966463
1 378 € od 1 328 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Goa - riviéra Orientu (India) - Whispering Palms
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Goa.

2. deň GOA

Raňajky v lietadle. Prílet do Goa. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. - 8. deň POBYT PRI MORI

Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Celkom 101 km pobrežia, väčšinou dlhé, široké a viac menej prázdne pláže, lákajú už po desaťročie turistov z celého sveta. Ďalším magnetom sú priaznivé klimatické podmienky (najmä v zime), architektúra (početné portugalské koloniálne stavby z minulých storočí ako aj hindské chrámy), a taktiež pre Európana nie úplne cudzie civilizačné dedičstvo bývalej portugalskej kolónie: naozaj neproblematická symbióza hinduizmu, kresťanstva a islámu. Možnosť fakultatívnych výletov do starej Goa s katedrálou zo 16. storočia, alebo k vodopádu Dudhsagar so zastávkou v záhrade s tropickým korením.

9. deň GOA - VIEDEŇ

V ranných hodinách transfer na letisko a odlet do Viedne. Prílet do Viedne vo večerných hodinách.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň – Goa - Viedeň s prestupmi transfery klimatizovanými minibusmi 7x nocľah so stravou podľa výberu služby sprievodcu CK ESO travel (min. 12 osôb) služby českého delegáta počas charterových letov

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník vízum do Indie fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Whispering Palms Beach Resort je krásny hotel, situovaný v Severnej Goa, v prostredí tropickej záhrady.

Popis hotelu

Popis:

Whispering Palms Beach Resort je krásny hotel, situovaný v Severnej Goa, v prostredí tropickej záhrady. Nachádza sa 42 km východne od letiska Dabolim, v tesnej blízkosti troch vychýrených pláží Goa - Candolim, Calangute a Baga. Ide o jeden z najobľúbenejších a najkvalitnejších 4* hotelov tejto oblasti, ponúkajúci kombináciu tradičných goanských dekorácií a komfortných služieb, ktorý klienti opakovane navštevujú.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie, zmenáreň, vonkajší bazén, fitness centrum, jacuzzi, konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť, práčovňa, bezbariérový prístup, kozmetický salón krásy, turistické centrum, doktor po telefóne, obchod so suvenírmi, požičovňa bicyklov,Wi-Fi pripojenie.

Pláž

Od pláže je hotel oddelený len hotelovou záhradou, samotná piesočnatá pláž Sinquerim Beach sa nachádza len vo vzdialenosti cca 150 m.

Zábava a šport

Výlety do okolia,animačné programy,každodenné večerné predstavenia a aktivity (tématické večery),bazén, fitness centrum,stolové hry,biliard,plážový kriket,plážový futbal a volejbal,wellnes (SPA,masáže – za poplatok).

Stravovanie

All inclusive formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby. Zmena zloženia a služieb programu All inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela. Hostia môžu tiež navštíviť niektorú z a lá carte reštaurácií alebo bar.

Vybavenie izieb

Rezort má 106 izieb (typu Balcony alebo Terrace) a suít (Studio); k vybaveniu patrí moderné zariadenie, kúpeľňa sWC (solárny ohrev vody), klimatizácia, LED televízia, DVD prehrávač (na vyžiadanie),Wi-Fi pripojenie, minibar (za poplatok), kútik na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa, fén, žehlička a žehliaca doska (na vyžiadanie).V cene izba typu Standard Balcony, možnosť izieb vyššej kategórie za príplatok.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK