Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
VOI Kiwengwa Resort, Tanzánia, Zanzibar, Kiwengwa, 28.3.2018, All inclusive
VOI Kiwengwa Resort
LM
Termín:
28.3.2018 – 6.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58531841
1 508 € od 1 409 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness


Kategória hotela: ****
V skratke o hoteli

Obľúbený rezort Voi Kiwengwa má typický africký štýl. Obklopuje ho záhrada, ktorá pozvoľne klesá k pláži. Pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním. Rezort tiež ponúka výlety na miesta, ktoré by ste mali počas dovolenky na Zanzibare vidieť.

Poloha

Hotel Voi Kiwengwa stojí priamo na pláži. Centrum strediska Stone Town s mnohými pamätihodnosťami je vzdialené cca 38 km. Letisko je vzdialené približne 50 km.

Dĺžka transferu

60

Doprava

letecká doprava z Viedne, príp. z Bratislavy

 

 

 

Vybavenie

HOTEL

Rezort Voi Kiwengwa má veľkú tropickú záhradu, rozľahlú lobby s recepciou, trezory na prenájom, televíznu miestnosť, butik, amfiteáter. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

 

REŠTAURÁCIE

Hlavná reštaurácia Ngalawa podáva jedlá talianskej, lokálnej a medzinárodnej kuchyne. Baobab je a la carte reštaurácia. Hostia môžu využiť aj dva plážové bary – večer sa podávajú sushi a morské špeciality.

 

BAZÉNY

V areáli rezortu je bazén s vírivkou a integrovaným detským bazén. Okolo neho je terasa s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

V hoteli je dostupná široká ponuka športov a animácií – fitnes, tenis, biliard, boccia, aerobic, plážový volejbal, aqua gymastika. Okrem toho sú za poplatok k dispozícii aj ďalšie aktivity ako potápanie a šnorchlovanie, celodenná animácia, večer zábavné show a animačné programy.

 

WELLNESS & SPA

Spa centrum Chai Chai ponúka rôzne procedúry a masáže, ktoré sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Zanzibare môžete podniknúť niekoľko výletov. K nim patrí napríklad:

Safari – jednodňový výlet vás vezme do prírodnej rezervácie Menay Bay.

Ostrov väzenia (Prison Island) – na ostrov vedie krátka cesta loďou z hlavného mesta Stone Town. V minulosti slúžil na zadržiavanie otrokov, dnes je tu korytnačia rezervácia.

Spice Tour (Cesta za korením) – Zanzibaru sa hovorí aj Ostrov korenia. Objavte počas výletu plantáže s koreninami ako klinček, muškátový orech, kardamón či škorica.

Stone Town – exkurzia do centra hlavného mesta vás zavedie na trhovisko, do anglikánskej katedrály, Sultánovho paláca, Domu zázrakov a najstaršej budovy ostrova Portugalského paláca.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Zanzibare v rezorte Voi Kiwengwa strávite v izbách v poschodových budovách, terasovito zasadených do kopca až po pláž. 200 izieb je zariadených v africkom štýle. Sú vybavené klimatizáciou, moskytiérou, chladničkou a majú balkón.

Stravovanie

Rezort Voi Kiwengwa ponúka hosťom služby all inclusive, ku ktorým patrí:

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov v hlavnej reštaurácii.Drobné občerstvenie v bare pri bazéne počas celého dňa (od 10:00 do 18:00 hod.)Rozlievané lokálne alkoholické a nealko nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Fľaškové nápoje sú za doplatok.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Cena zahŕňa

leteckú dopravu z Viedne (príp. Bratislavy) • 7-krát (pri Silvestrovskom pobyte z Bratislavy 9-x) ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel - letisko a služby miestneho delegáta

 

 

Povinné doplatky

servisné poplatky cca 450 EUR z Viedne, resp. cca 150 EUR pri odlete z Bratislavy • príplatok 24.12. a 31.12.

 

 

Ostatné doplatky

jednolôžkové izby alebo iné typy izieb

 

 

Upozornenie

Cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy O leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
***+
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK