Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Vila Josipa, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd, 11.8.2018, Polpenzia
Vila Josipa
LM
Termín:
11.8.2018 – 18.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60080987
331 € od 115 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuKategória hotela: **
Popis
Rýchly popis:
Vila je situovaná v tichšej časti strediska. Do rušnejšieho centra mesta Vodice s množstvom obchodov a reštaurácií sa dostanete po krátkej prechádzke. Ubytovanie je vhodné pre nenáročných klientov všetkých vekových kategórií.

Poloha:
cca 300 m od pláže, 1 km od centra, v tesnej blízkosti hotela Nikola.

Ubytovanie:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí domu. Všetky izby disponujú vlasným sociálnym zariadením (sprcha, WC) a ventilátorom. Väčšina izieb má balkón (za príplatok).

Stravovanie:
polpenzia v hoteli Nikola, raňajky formou bufetových stolov, večere servírované (výber z 3 menu), šaláty a dezerty formou bufetu.

Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky a ležadlá za poplatok. Možnosť vodných športov za poplatok, tenisové kurty a minigolf za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, parkovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 100 EUR/osoba, palivový príplatok 6 EUR/Globtour autobus 5 EUR, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 65 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 25 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 8 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 1,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: balkón 10 EUR/ izba/7 nocí. Nástupné miesta: BA, TT, NR, KE, PO - bez príplatku, KN, NZ, TO, PN, PE, NM, TN, HE, VT, MI - 8 EUR, BB, ZV, ZH, PD, MT, ZA, PB, DUB, LE, PP, SN - 11 EUR.  

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden. 

VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.Fakultatívne výlety:

NP KORNATI – výlet loďou, vstup do národného parku

NP KRKA - výlet loďou, vstup do národného parku

SELO ROCA – návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína, ochutnávka Poznámka

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta.

Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 €/os./7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov8 €/os./7 nocí, palivový príplatok 6 €/os.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň alebo PLUS 3,30 €/os./deň.

Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK