Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Taprospa, Sri Lanka, Beruwela, 31.1.2018, All inclusive
Taprospa
Termín:
31.1.2018 – 8.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60903746
1 182,80 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu:: Taprospa Footprints
Kategória hotela: ***
Poloha
Hotel sa nachádza na pláži na západnom pobreží v Beruwela, cca 3km od centra, cca 100km od letiska (transfer trvá cca 2 hodiny).
Ubytovanie
Izby Deluxe: v dvojposchodovej hlavnej budove, sprcha / WC, fén, klimatizácia, ventilátor, IDD telefón, Sat-TV, minibar za príplatok, kávovar, čajníky, balkón alebo terasa s výhľadom na more.
Vybavenie a služby
Malý sympatický, rodinný rezort nachádzajúci sa priamo na piesočnatej pláži v Beruwela, pred hotelom koralový útes, v 1. poschodí reštaurácia s terasou a výhľadom na more, bar, v malej záhrade sladkovodný bazén s ležadlami, centrum Spa s masážami a kúpeľnými procedúrami v ayurvédskom štýle.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK