Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Sentido Gran Canaria Princess, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Playa del Inglés, 10.6.2018, Polpenzia
Sentido Gran Canaria Princess
Termín:
10.6.2018 – 17.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60318946
od 826 € Konečná cena
700 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: SENTIDO Gran Canaria Princess Hotel
Poloha

SENDIDO Gran Canaria Princess Hotel sa nachádza v centre letoviska Playa del Ingles, priblížne 700 m od pláže, ktorá je 3 km dlhá, pokrytá bledým pieskom. V okolí sa nachádza množstvo barov, kaviarni a klubov. Hotel je určený lén pre osoby nad 18 rokov. Autobusová zástavka je vzdialená 100 m od hotela.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové e dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Pohodlné izby sú zariadené v modernom dizajne s balkónom a klimatizáciou. V izbách sa nachádza plne zariadená kúpelňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov.Izby sú vybavené satelitnou TV, WiFi a telefónom. Príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, trezor a izbová služba sú k dispozícii na požiadanie a za príplatok.

Služby hotela

2 bazény (1 v zime vyhrievaný), krásny areál SPA so saunou, parný kúpeľ, jacuzzi a masážne služby (za poplatok) a posilňovňa. Animačný tím vás pobaví a môžete využiť vodné športy v tejto lokalite. V hotelovej reštaurácii sa konajú tematické večere, ako aj show cooking (príprava jedla pred očami hostí). V hoteli je pre vás pripravený kompletný denný i večerný animačný program, vrátane živej hudby a vystúpení. Na hotelovej terase si môžete zahrať stolný tenis. Bezplatné parkovisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, plná penzia.

Bufetová reštaurácia a snack bary vás uspokoja s medzinárodnými jedlami. Možnosť sledovania šou varenia, tematické večery a slávnostné podujatia, v prípade diety stačí vopred ohlásiť. Obed a večere na terase pri bazéne. 

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK