Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
San Vincenzo, Taliansko, Sicília, 12.8.2018, Polpenzia
San Vincenzo
LM
Termín:
12.8.2018 – 19.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:65217591
894 € od 424 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi

Popis

Mestský kompletne zrekonštrukovaný hotel s vynikajúcou polohou priamo pri piesočnatej pláži sa nachádza v malebnom letovisku Letojanni. Klienti ocenia najmä množstvo tradičných obchodov, barov a kaviarni. Toto miesto je ideálne pre strávenie pokojnej a prijemnej dovolenky pre všetky vekové kategórie.Poloha:
Hotel sa nachádza v stredisku Letojanni, kde nájdete tradičné bary, reštaurácie, obchody i kaviarne. Najbližšie nákupné možnosti sú v centre mesta alebo v živšom meste Taormina, ktoré je vzdialené 5 km od hotela. Blízko hotela sa nachádza autobusová stanica (100 m) a taktiež v tejto vzdialenosti aj želežničná stanica. Letisko v Catanii je vzdialené 65 km od hotela.

Vybavenie:
3- poschodová hlavná budova, 42 izieb, recepcia s wifi, výťah, reštaurácia.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby, odhlučnené izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, TV, sušič na vlasy, minibar, WiFi, trezor, okno/balkón. Za poplatok: detská postieľka (cca 7€/deň)

Stravovanie:
Polpenzia, raňajky formou bufetu, večere servírované, výberom z menu. Za poplatok: nápoje.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na krásnej širokej súkromnej ,piesočnatej pláži, na ktorú sa dostanete cez promenádu. Vstup do mora je kamenistý. Slnečníky a ležadlá sú zadarmo. Vodné športy sú za poplatok

Hotel San VincenzoPoznámka

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.8.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.8.2018.V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania, delegátske služby, DPH.
Povinné servisné poplatky zahŕňajú:
letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.
UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK