Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Royal Sun, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Santa Susanna, 26.3.2018, Raňajky
Royal Sun
Termín:
26.3.2018 – 2.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Krakov)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60217577
od 386 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti

Názov zájazdu podľa organizátora: H.TOP Royal Sun Hotel
Poloha

H. Top Royal Sun Hotel vás uvíta v  letovisku Santa Susanna, na severo-východe Španielska. Nachádza sa na promenáde, v pokojnej oblasti zlatých pláží. H. Top Royal Sun v Santa Susanna je skvelou základňou na spoznávanie atrakcií na Costa Brava a Costa Maresme. Hotel poskytuje pekný výhľad na stredozemné more a pláž, ktorá je na dosah ruky. Módne obchody, reštaurácie a rušné kaviarne sú v blízkosti hotela, aj autobusová zastávka.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby.

Hotelové izby majú moderný domácky vzhľad, s interiérmi mäkkých svetlých tónov, vzorovanými závesmi a tkaninami svetlých odtieňov, pohodlný nábytok z dreva na vydláždenej podlahe a moderné zariadenie. Vybavenie zahŕňa súkromný balkón, klimatizáciu, kúpeľňu so sušičom vlasov, SAT TV, telefón s priamou voľbou, mini chladničku, trezor na prenájom a pohodlné sedenie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, upratovanie, zmenáreň, izbová služba, prístup na internet, viacjazyčný personál, turistické informácie, fax. a kopírovacie služby, práčovňa, lekárska služba k dispozícii, bezbariérový prístup, bezpečnostné zariadenia, autopožičovňa, klimatizácia, výťah. Bazén, záhrady a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi; v blízkosti sa nachádzajú vonkajšie vodné športy a rekreačné činnosti. TOP bus: Cestovanie zdarma autobusom od júna do septembra, medzi všetkými H.Top destináciami z Lloret de Mar do letoviska Calella – požaduje sa rezervácia vopred v hoteli. TOP výlety: Hostia ubytovaní formou All Inclusive získajú polovičnú zľavu na víťaznú rodinnú show, vrátane večere - stredoveký hrad Comte de Valltordera. Pre deti: 2 detské bazény a detské ihrisko, ihrisko pre mladých, TOP Mini Club: (pre deti vo veku 5-12 rokov) s aktivitami a tvorivými hrami pod dozorom, zábava, týždenná návšteva maskota TOPI a popoludňajšie občerstvenie.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive.

Raňajky; Obed; Večera, bufet, Reštaurácia, denne.

Občerstvenie formou bufetu, Reštaurácia (občerstvenie po celý deň, mimo hlavných jedál, po večeri len studené občerstvenie), denne: 10:00-00:00.

Zmrzlina, len pre deti, denne: 10:00-18:00.

Nápoje:

Nealkoholické nápoje; pivo; víno; minerálna voda, Reštaurácia, v čase hlavných jedál.

Miestne alkoholické nápoje, miestne nealkoholické nápoje; dovážaný alkohol, pivo; víno; liehoviny; džúsy, Bar denne: 09:45-00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu, miestna taxa 0,45-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK