Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Rovaniemi a Santa Claus, Fínsko, 13.3.2019, Raňajky

Rovaniemi a Santa Claus

Rovaniemi a Santa Claus
FM
Termín:
13.3.2019 – 17.3.2019
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:64613691
od 1 311 € Príplatky v cenníku

Popis

Santa Claus pobývá na polárním kruhu, ve finském Rovaniemi. Až se vrátí z Vánoc, těší se na vaši návštěvu, třeba o jarních prázdninách. Během pobytu v Laponsku stihnete jízdu na sněžném skútru, výlet do sněhového hotelu Arctic Snowhotel, rybaření na dírkách v ledu, návštěvu sobí farmy, řízení sobího i psího spřežení a návštěvu Vesnice Santa Clause.

Individuální zájezd bez českého průvodce.

 

Minimální počet účastníků
1
Poznámky k zájezdu

 

Program
Den 1. - . – Odlet z ČR přes Helsinky do Rovaniemi. Ubytování v centru města. , Den 2. - . – Návštěva Vesnice Santa Clause. Po prohlídce oběd (v ceně). Na sněžných skútrech se vydáme na sobí farmu. Setkání s chovatelem sobů, projížďka na saních tažených soby, ceremoniál překročení polárního kruhu, certifikát. Návrat na hotel do Rovaniemi na skútrech. , Den 3. - . – Přesun na sněžných skútrech do Arctic Snowhotelu – království ledu a sněhu. Sněhový hotel, sněhové fresky a ledové sochy, ledová restaurace a kaple. V dřevěné restauraci (kota-teepe) bude podáván oběd: losos pečený na ohni. Návrat do města na skútrech. Dnes najedeme 60-70 km. , Den 4. - . – Ráno se vydáme na husky farmu. Po krátké instruktáži dostane každá dvojice své psy a vydáme se společně s musherem na 12-17 km dlouhý výlet se psím spřežením. V řízení saní se budete ve dvojici střídat. Po návratu můžete navštívit krásné muzeum polárních krajin Arktikum. 5. den: Přesun na letiště a odlet do ČR., Den 5. - . – Přesun na letiště a odlet do ČR.
Cena zahŕňa
letenku Praha – Helsinky – Rovaniemia zpět vč. let. tax ve výši 8 000 Kč, 4x ubytování ve dvoulůžkových pokojích ve hotelu se snídaní, 2x oběd, uvedené výlety vč. dopravy z hotelu a vybavení proti chladu, anglicky hovořící průvodce, cestovní pojištění UNIQA K7C a pojištění CK.
Cena nezahŕňa
dopravu z letiště do hotelu, vstupné do muzea Arktikum, další výše neuvedené služby

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK