Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Rezort Le Dune Blu, Taliansko, Kalábria, San Ferdinando, 13.7.2018, Polpenzia
Rezort Le Dune Blu
LM
Termín:
13.7.2018 – 20.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61125848
od 388 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
priamo na dlhej piesočnatej pláži s výhľadom na Lipárske ostrovy. Od centra mestečka San Ferdinando približne 1 km a od starobylej a romantickej dedinky Nicotera 7 km. Od letiska v Lamezia Terme je hotel vzdialený približne 54 km.

POPIS
prázdninový rezort sa rozprestiera vo veľkom parku plnom zelene, ovocných stromov a rastlín. Hotelový komplex tvorí niekoľko budov a priľahlých v roku 2017 postavených bungalovov. Vďaka svojej unikátnej polohe na pláži sa Vám naskytne krásny výhľad na sopku Stromboli a západy slnka. Veľkou výhodou je možnosť využitia širokého spektra športových aktivít v rezorte a animačný program pre deti aj dospelých (medzinárodná animácia).
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia, trezor (za poplatok), výťah, reštaurácia, snack bar, bar pri bazéne, terasa, bazén s hydromasážnou časťou, časťou pre deti aj dospelých (na využívanie bazéna NUTNÁ KÚPACIA ČIAPKA), park, amfiteáter, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, spoločenská miestnosť, herňa, kaplnka.

UBYTOVANIE
Typy izieb:

• HOTEL - štandardné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky v hlavnej budove.
• BUNGALOVY (nové chalety postavené alebo zrekonštruované v roku 2017) sú prízemne domčeky, rozmiestnené v zeleni a v príjemnom tieni stromov rezortu. Menšie chalety sú pre 2 osoby majú iba 1 spálňu, Chalety typu "open space" - v jednej väčšej miestnosti je manželská posteľ a rozťahovacie dvojlôžko. Väčšie chalety majú spálňu s manželskou posteľou a druhú spálňu pre 2 osoby s dvoma oddelenými posteľami.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpelňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, mini chladnička, balkón s posedením v hlavnej budove, resp. terasa so záhradným nábytkom, slnečníkom a sušiakom na prádlo v bungalovoch.

STRAVOVANIE

all inclusive light – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu vrátane vody a 0,25 l vína k jedlám. Nealkoholické nápoje neobmedzene v čase 10:00 – 22:00hod. alebo polpenzia – raňajky a večere podávané formou bufetu vrátane vody a 0,25 l vína k jedlám.

1x za pobyt kalábrijská večera s folklórnou hudbou, 1x galavečera pri osvetlenom bazéne a pri západe slnkaPLÁŽ
dlhá piesočnatá pláž s dostatkom súkromia a priestoru, 1 slnečník a 2 ležadlá/rodina na pláži a pri bazéne zadarmo.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zadarmo.

ŠPORT A ZÁBAVA
medzinárodná animácia pre deti aj dospelých. Široké spektrum využitia športových aktivít: vodná gymnastika, aerobic, bowling, plážový volejbal, futbal. Počas večera animačné predstavenia pre deti aj dospelých, zábavné aktivity, detské ihrisko, detský klub, kanoistika, herňa. Aktivity šípky, stolný tenis, vodné športy na pláži sú za poplatok. Možnosť fakultatívnych výletov.
Názor CK
minuloročná novinka - južné Taliansko, región Kalábria bola veľmi úspešná. Dôvodom je skutočnosť, že je to prírodne nádherný kraj, a aj keď sme neočakávali úroveň služieb severného Talianska, boli sme milo prekvapení výbornou stravou a pohodou. Výhodou našej ponuky je umiestnenie ubytovacích zariadení vo veľkých záhradách a na dlhých plážach, co iste ocenia tí, ktorí majú radšej priestor a voľnosť, než husto zastavané letoviská s preplnenými plážami a multiposchodovými hotelmi. Táto dovolenka by mala byt o niečom inom – je o poznávaní pamiatok a prírody Kalábrie (Tropea, Pizzo, Capo Vaticano,Regio Calabria, Scilla a i.), Liparských ostrovov (vrátane sopky Stromboli), alebo neďalekej Sicílie.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Novopostavené bungalovy majú dobrý štandard, ale ak ste však náročnejší, možno si zašomrete na jednoduchšie ubytovanie. Toto však určite prevýši pôžitok z nádherne kryštálového, teplého mora a príjemných pláží. V hlavnej hotelovej budove sú štandardné izby, je teda na Vašom rozhodnutí, ci si potrebujete zabezpečiť vyšší štandard za malý príplatok. Rezort je turistickou dedinkou, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie, pre rodiny s deťmi (cenovo prístupné chalety s oddelenými spálňami), starších klientov (výhodná lokalita priamo na pláži, prízemné bungalovy) a bezstarostnosť zabezpečí light all inclusive. Lokalita San Ferdinando je výhodná pre tých, ktorí chcú tento kraj spoznať a preskúmať buď s našou sprievodkyňou, alebo sami, ak si vypožičajú auto (pre týchto cestovateľov je tu možnosť stravovať sa iba formou polpenzie).

OFICIÁLNE HODNOTENIE: ***
Internetová adresa
www.leduneblu.it
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s polpenziou (za príplatok light all inclusive),
- letenka na trase Košice - Lamezia Terme - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov 
- palivový príplatok: 20,00 € / osoba nad 2 roky (platné od 18.05.2018)
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK