Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Nido del Aguila Lara Apartaments, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Puerto Rico, 13.5.2018, Raňajky
Nido del Aguila Lara Apartaments
Termín:
13.5.2018 – 20.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60350870
od 631 € Konečná cena

Poloha

Lara Nido Apartmány predstavujú komplex, ktorý sa nachádza v známom letovisku Puerto Rico.  Komplex je od pláže vzdialený približne 19 min. chôdze a je položený na kopcovom teréne, ktorý naskytuje pekný výhľad na okolie. Komplex je výbornou voľbou pre relaxačnú dovolenku, vhodný rovnako pre rodiny ako aj pre páry. Z dôvodu polohy hotel nie je vhodný pre ľudí s pohybovými problémami.

Upozornenie: pri príchode klienti na recepcii predložia číslo kreditnej karty, pre prípad ak by počas pobytu bola spôsobená nejaká škoda. Číslo bude zo systému odstránené hneď po odchode klienta.

Letisko LPA je od hotela vzdialené cca 38 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú jednospálňové apartmány kde je možné ubytovať aj jednu osobu. Wifi je k dispozícii v celom objekte a je za poplatok.

Služby hotela

bufetová reštaurácia, prenájom vozidiel, detské ihrisko, zmenáreň, internetové pripojenie, práčovňa, úschovňa batožiny, stolný tenis, bazén, detský bazén, TV miestnosť

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, bufet (Hlavná reštaurácia: 09:00-10:30)

Obed, bufet (Hlavná reštaurácia: 13:00-14:30)

Večera, bufet (Hlavná reštaurácia: 19:00-21:00)

Nápoje, (Hlavný Bar: 11:00-22:30) miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, čaj, káva

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK