Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Meridian, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 2.10.2018, All inclusive
Meridian
Termín:
2.10.2018 – 9.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61936120
od 362 € Konečná cena
400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: smartline Meridian Hotel
Poloha

smartline Meridian Hotel 4* je vhodný pre rodiny s deťmi ale aj pre páry. Hotel sa nachádza v populárnom letovisku Slnečné Pobrežie. Slnečné pobrežie je pomerne rušné letovisko v ktorom máte k dispozícií  množstvo reštaurácií, barov a nočných klubov. Hotel je vzdialený od mora priblížne 200 metrov. Pláž je piesočnatá s pozvoľnym vstupom do mora.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Každá izba má k dispozícií balkón, samostatnú plne zariadenú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušič vlasov, TV, izby sú zariadené v modernom dizajne. 

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, úschovňa batožiny, trezor, výťah, WiFi (platené), obchod so suvernírmi, izbová služba, klimatizácia, sauna, fitnes centrum, solárium, welness centrum, masáže, detské ihrisko, stolný tenis, požičovňa bicyklov, animačný tím, bar, reštaurácia, a la carte reštaurácia, írska krčmička, pizzeria.

Stravovanie

Možnosti stravovania: polpenzia, all inclusive.

Raňajky, denne.

Obed, denne: 12:30 - 15:00

Večera, denne.

Snack bar denne: 15:00 - 18:00

Nápoje

Miestne alkoholicke a nealkohlické nápoje denne: 11:00 - 23:00

Bar pri bazéne(jún, júl a august) denne: 11:00- 18:00

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK