Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Meridian, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 26.5.2018, All inclusive
Meridian
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61412731
od 661 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: smartline Meridian Hotel
Poloha

smartline Meridian Hotel 4* je vhodný pre rodiny s deťmi ale aj pre páry. Hotel sa nachádza v populárnom letovisku Slnečné Pobrežie. Slnečné pobrežie je pomerne rušné letovisko v ktorom máte k dispozícií  množstvo reštaurácií, barov a nočných klubov. Hotel je vzdialený od mora priblížne 200 metrov. Pláž je piesočnatá s pozvoľnym vstupom do mora.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Každá izba má k dispozícií balkón, samostatnú plne zariadenú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušič vlasov, TV, izby sú zariadené v modernom dizajne. 

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, úschovňa batožiny, trezor, výťah, WiFi (platené), obchod so suvernírmi, izbová služba, klimatizácia, sauna, fitnes centrum, solárium, welness centrum, masáže, detské ihrisko, stolný tenis, požičovňa bicyklov, animačný tím, bar, reštaurácia, a la carte reštaurácia, írska krčmička, pizzeria.

Stravovanie

Možnosti stravovania: polpenzia, all inclusive.

Raňajky, denne.

Obed, denne: 12:30 - 15:00

Večera, denne.

Snack bar denne: 15:00 - 18:00

Nápoje

Miestne alkoholicke a nealkohlické nápoje denne: 11:00 - 23:00

Bar pri bazéne(jún, júl a august) denne: 11:00- 18:00

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK