Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
LETO na ostrove MALLORCA, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 21.8.2018, Polpenzia
LETO na ostrove MALLORCA
LM
Termín:
21.8.2018 – 25.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / 4 noci
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62152694
od 689 € Konečná cena

Popis
Nádherný slnkom zaliaty ostrov v Stredozemnom mori, plný borovicových hájov, cyprusov, pomarančovníkov, citrónovníkov a mandlovníkov. Mallorca - romantická, rušná, fascinujúca, s prekrásnymi scenériami zelených hôr, skalnatých pobreží a čarokrásnych pieskových pláží. Už dlhé roky patrí Mallorca k svetoznámym dovolenkovým rajom, kde na turisov čakajú moderné letoviská, výborné hotely, palmové promenády, čarokrásne pláže a vlažná morská voda s očarujúcim modrým nádychom. K správnej dovolenke určite patrí množstvo obchodíkov so suvenírmi, skvelé reštaurácie, bary a diskotéky. Na svoje si prídu aj milovníci spoznávania, ktorí sa môžu vydať za poznaním do hlavného mesta ostrova s množstvom pamiatok, na fascinujúci mys Formentor, do Dračích jaskýň a jaskýň Hams, alebo sa môžu vydať na jedinečnú plavbu podĺž ostrova spojenú so šnorchlovaním a kúpaním na otvorenom mori. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

Vo februári, keď miliónmi bielych kvetov zakvitnú mandlovníky, miestni tento jav nazývajú "sneh na Mallorke", je Mallorca nezabudnuteľná. Začína jar ... V Apríli a Máji, keď Mallorca ešte nie je preplnená miliónmi turistov z celého sveta, a na ostrove už vládne pekné slnečné počasie, je ideálny čas na návštevu ostrova pre tých, ktorí majú radi pokoj, a chcú si oddýchnuť. Ideálny čas pre seniorov alebo na školský či firemný trip. Letné mesiace sú naopak vhodné pre tých, ktorí majú radi klasickú dovolenku - slnko, more, pláže, zážitky a množstvo nezabudnuteľnej zábavy ...
Nech už sa na Mallorcu vyberiete kedykoľvek, sme presvedčení, že sa do nej zamilujete rovnako ako my.

Počasie v Januári počas Novoročných sviatkov a vo Februári je spravidla stabilné, pekné, slnečné. Na ostrove niesú davy turistov, všade vládne príjemný pokoj a pohoda. Ubytovanie zabezpečujeme priamo pri pláži, máte tak príležitosť fantastického oddychu a relaxu - prechádzať sa promenádou, po pláži a v osviežujúcej morskej vode na pobrežnej plytčine. Slovami neopísateľný pocit. Ponúkame Vám počas Nového roka Valentína niečo naozaj výnimočné ...
Poloha
Obľúbené medzinárodné hotely 3* alebo 4* s bazénom a peknou zelenou záhradou, situované v živom prostredí južného pobrežia, podľa dostupnosti v čase Vašej rezervácie. K plážam je to od hotelov peši vždy asi 10 minút. Pláže sú bezplatné, široké, tvorené svetlozlatým pieskom a majú mierny vstup do mora. Sú vhodné aj pre neplavcov, deti a tých, ktorí sa v plytkej vode radi hrávajú plážové športové hry. V okolí hotelov je množstvo možností aktívneho odychu, zábavy, spoznávania. Do hlavného mesta plného pamiatok, nákupov a zábavy premáva v pravidelných cca 20 min intervaloch miestna mhd.
Vzdialenosti
V rušnom, živom dovolenkovom prostredí a v pešej blízkosti nádherných pláží s palmami, dlhou promenádou a vynikajúcim kúpaním.
Ubytovanie
Overené, bezpečné a pekné hotely s tradíciou a renomé.
Vybavenie a služby
Hotely príjemnej kategórie 3*, izby s balkónom, sat TV, klímou, wc, kúpeľňou, hotely majú záhrady, terasy, bazény ... Počas hlavnej letnej sezóny (Jún až September) NIE JE možné za žiadnych okolností akceptovať výmenu hotela, hotely sú na Mallorke plne obsadené.
Šport a zábava
Veľké, rušné a živé letovisko s množstvom dennej i nočnej zábavy. Krásne výlety je možné si zakúpiť na recepcii hotela alebo vo viacerých miestnych agentúrach.
Výhody a nevýhody
Výhody: veľké, živé, rušné dovolenkové letovisko s dostatočným priestorom tak pre pokojný oddych ako aj aktívnu dovolenku.
Tip
Vynikjajúci TIP na firemný trip, partie seniorov, školy a podobne. Na vyžiadanie Vám v takomto prípade poskytneme aj delegáta CK. Informujte sa, sme k dispozícii non stop.
Stravovanie
bohatá polopenzia voľným výberom, s ovocím
niektoré termíny majú all inclusive
Doprava
letecká vrátane príručnej batožiny
veľká batožina do podpalubia je za prílatok 70 eur kus do 15kg
súčasťou ceny je aj overený a bezpečný transfer z letiska na hotel v deň príletu a z hotela na letisko v deň návratu
transfer je privátny, nemusíte sa viazať na žiadnu skupinu, osobný šofér Vás vyzdvihne na letisku a zavezie na hotel a pri návrate Vás vyzdvihne na hoteli a odvezie na letisko
Program
Počas pobytu v letoviskách nie je zástupca CK. Program si robíte sami, na nikoho nieste viazaní, nikam sa nemusíte ponáhľať, užívate si zaslúžený oddych. Pokiaľ ide o stravu, tak na základe vlastných skúseností ako i skúseností našich klientov, odporúčame maximálne polopenziu. Je zbytočné viazať sa na hotel obedmi alebo programom all inclusive. Na mieste je množstvo výborných, miestnych reštaurácií, fast foodov a bol by naozaj hriech neochutnať počas pobytu miestne špeciality a hlavne vtedy a tam kde sa práve nachádzate, bez potreby naháňať sa späť na hotel. Poďte si oddýchnuť na Mallorcu, tešíme sa na Vás.
Cena zahŕňa
leteckú dopravu vrátane príručnej batožiny
transfer letisko hotel letisko
ubytovanie a stravu
Cena nezahŕňa
veľkú batožinu do podpalubia, za príplatok 70 eur kus do 15 kg, ak záujem
pobytovú taxu cca 1,50 € osoba noc, platíte v hotovosti pri registrácii na recepcii
výlety, kúpite na recepcii hotela alebo v miestnych agentúrach
delegáta CK,
pre skupiny a partie delegáta ck poskytujeme na vyžiadanie
Zľavy
v cene zohľadnené

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK