Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Labranda Isla Bonita, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje, 9.5.2018, All inclusive
Labranda Isla Bonita
Termín:
9.5.2018 – 16.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61330609
od 615 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: LABRANDA Isla Bonita Hotel
Poloha

Tento 5 poschodový hotel má dva bloky a ponúka 437 izieb. Hotel sa nachádza v letovisku Costa Adeje cca 500 m od pláže Fañabe (8 min. chôdze). Okolie je tichšie a preto si určite vychutnáte relaxačnú dovolenku.  LABRANDA Isla Bonita Hotel sa nachádza 2 km od obľúbeného centra Las Americas. 

Letisko TFS je od hotela vzdialené cca 20 km. 

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek a rodinné izby až pre 4 osoby. Možnosť voľby izby s výhľadom na bazén za príplatok.

Každá izba je priestranná a je vybavená: klimatizácia, balkón, pohovka, sat TV, telefón, trezor (na prenájom), privátna kúpeľňa, fén, chladnička je k dispozícii na vyžiadanie.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, prenájom vozidiel, informácie o ostrove, športové zariadenia, detský klub (od 4 do 12 r.), zábavný program, dva vonkajšie bazény pre dospelých, detský bazén,  slnečná terasa, tenisový kurt, športová hala, telocvičňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.

Isla Bonita má bufetovú reštauráciu, servíruje kanárske aj medzinárodné jedlá, k dispozícii je aj  barbecue reštaurácia, závisí od rezervácií a obsadenosti. Hotel má aj bary so živou hudbou a bar s občerstvením pri bazéne.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK