Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Hotel Club Palm Bay, Sri Lanka, Marawila, 2.2.2018, All inclusive
Hotel Club Palm Bay
Termín:
2.2.2018 – 10.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60906647
1 152,80 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Club Palm Bay Marawila
Kategória hotela: ***+
Poloha
Club Palm Bay je jedným z najznámejších hotelov na severo-západnom pobreží Srí Lanky. Tento luxusný komplex sa nachádza v rybárskej dedine Marawila. Cez malú cestu sa dostanete na pláž. Objekt je obklopený lagúnou. Letisko v Colombo je vzdialené cca 35 km. Hlavné mesto Colombo je 67 km ďaleko. Marawila sa stal známy pre jeho jemné piesočné pláže, bujnú vegetáciu a rôzne druhy vtákov.
Ubytovanie
Všetky izby majú klimatizáciu, teplú a studenú vodu, sociálne zariadenie, trezor, satelitnú TV, stropný ventilátor, mini chladničku, fén, čajníky / kávovar.
Vybavenie a služby
Hotel má 104 izieb, recepciu so vstupnou halou a hlavnú reštauráciu. Vonku si môžete vychutnať bazén s barom pri bazéne a detský bazén. Medzi ďalšie vybavenie hotela patrí za príplatok: práčovňa, stráženie detí na vyžiadanie
Šport a zábava
Zadarmo: vodný aerobik, vodné pólo, lukostreľba, volejbal, bedminton, stolný tenis.

Za poplatok: Ayurveda, tenis, golfové ihrisko v blízkosti.
Deti
Detský kútik.
Ďalšie informácie
Sprievodca je dostupný na telefóne.

Na Srí Lanku je potrebné vízum.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK