Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Helsinky a Petrohrad, Fínsko, 30.8.2018, Raňajky

Helsinky a Petrohrad

Helsinky a Petrohrad
LM
Termín:
30.8.2018 – 3.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / 4 noci
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:63677238
1 085 € od 860 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie:  3 x v hoteli, 1x v lodnej kajute na trajekte

Stravovanie:  3 x kontinentálne raňajky


Helsinky - PetrohradDoprava:
letecká

Program:

1. deň – odlet z Viedne v ranných hodinách, prílet do Helsínk, transfer do hotela, ubytovanie, podvečerná prechádzka mestom: Sibeliov park a monument, jedinečný kostol Temppeliauko vytesaný priamo do skaly, parlament. Ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, pokračovanie prehliadky mesta: majestátne hlavné námestie Senaatintori, Chrám večného spánku Panny Márie (Uspenská katedrála), Kostol sv. Jána ( Johanneskyrkan), presun na ostrov Suomenlinna, na ktorom sa odohrala podstatná časť histórie mesta, ktorú pripomína pevnosť chránená UNESCOm, vo večerných hodinách vyzdvihnutie batožiny a nočný trajekt do Petrohradu.

3. deň – príchod do Petrohradu v ranných hodinách, transfer do centra mesta. Pešia prechádzka centrom mesta: Nevsky prospekt – najväčšia a najznámejšia ulica Petrohradu, Kazanský chrám, Medený jazdec - bronzová socha Petra Veľkého, nábrežie rieky Nevy a Admiralita, Katedrála sv. Izáka – najväčšia pravoslávna katedrála v meste s pozlátenou kupolou (z kupoly je nádherný panoramatický výhľad na mesto), Dvorcovaja Ploščaď - srdce mesta a jedno z najkrajších námestí na svete. Ubytovanie v hoteli.

4. deň – raňajky, celodenný výlet do cárskych sídiel pri Petrohrade: veľkolepý palác Petrodvorec - letná rezidencia Petra Veľkého - ktorý obkolesuje prekrásny park so 170 fontánami, mestečko Puškin (Carskoje selo) a Katarínsky palác s jantárovou komnatou. Neskoro popoludní návrat do Petrohradu: Vasilievsky ostrov, Petropavlovská pevnosť s katedrálou – v minulosti slúžila ako väzenie pre vysoko postavené osoby a politických väzňov. Návrat do hotela.

5. deň – raňajky, prehliadka veľkolepej Ermitáže so Zimným palácom – bezkonkurenčná zbierka približne troch miliónov exponátov vo viac ako štyristo miestnostiach v komplexe šiestich budov, ktoré sa nachádzajú na brehoch rieky Neva. Plavba loďou po rieke Neva s úžasnými pohľadmi na paláce Petrohradu. Chrám Spasiteľa krvi, ktorý je postavený na mieste, kde bol v roku 1881 zavraždený cár Alexander II. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Odlet z Petrohradu v podvečerných hodinách.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, 1 x ubytovanie v lodnej kajute na trajekte (4-lôžková kajuta), letecká doprava Viedeň – Helsinky a Petrohrad – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
  Povinné príplatky: servisné poplatky 190 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava, autokarová doprava, vybrané vstupy (orientačná cena 100 EUR - platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 145 EUR/3 noci v hoteloch, kajuta I. trieda (2 - lôžková kajuta) 95 EUR/os.  Upozornenie: do Ruskej federácie je potrebný cestovný pas s platným vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 90 EUR.  

Typ stravy:
raňajky

Dni:
5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK