Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Faycan, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Las Palmas, 15.4.2018, Raňajky
Faycan
Termín:
15.4.2018 – 22.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60320435
od 648 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha

Hotel Faycan je situovaný v letovisku Las Palmas, nachádza sa len pár minút chôdze od centra mesta a len 50 metrov od atraktívnej pláže. Hotel je umiestnný v pomerne tichej lokalite letoviska. Kúsok od hotela sa nachádza požičovňa áut a bicyklov.

Vzdialený od letiska LPA cca 30 km

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby a štúdiá s možnosťou jednej prístelky.

Hotelové izby sú zariadené kompletnou kúpelňou(wc,umývadlo, zrkadlo,fén na vlasy, vaňa). SAT-TV a bezplatné WiFi pripojenie je k dispozícií, tak ako aj stôl a stoličky.

Služby hotela

Upratovanie izieb každý deň okrem soboty. K dispozícií sú lehátka a slnečníky na terase (bezplatne). Hotel má solárium, knižnicu, zmenáreň, parkovisko(za poplatok), bezplatné pripojenie na internet v celom hoteli, k dispozícií máte tiež miestnu tlač.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa

Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!


 

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK