Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Ecuador Park Apartments, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 17.1.2018, Bez stravy
Ecuador Park Apartments
Termín:
17.1.2018 – 24.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Krakov)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60008058
od 468 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Poloha

Ecuador Park Apartments sa nachádza v letovisku Torremolinos, len 100 m od pláže Montemar. Ekvádor Park Apartments je skvelý aparthotel pre páry a rodiny s 50 priestrannými štúdiami a apartmánmi s moderným vybavením. V okolí sa nachádza mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Hostia môžu relaxovať na nádherných miestnych plážach a preskúmať nespočetné množstvo atrakcií ako je zábavný Park Tivoli, Aqua park, Selwo akvárium a Zoo, krokodília farma a Picassovo múzeum.

Vzdialenosť od letiska AGP cca 9 km.

Ubytovanie

Equador Park ponúka 50 priestranných a pohodlných štúdií a apartmánov s jednou spálňou rozložených na 5 podlažiach. K dispozícií sú aj jedno spáľnové apartmány s max. dvoma prístelkami a štúdiá alebo apartmány, ktoré je možné rezervovať pre jednu osobu. Všetky jednotky sa skladajú zo spálne s dvoma lôžkami, kuchynky s rúrou, elektrickou dvojplatničkou a chladničkou, kúpeľne s vaňou/sprchou, satelitnej televízie (na prenájom) a z telefónu s priamou voľbou. Bezpečnostné schránky sú k dispozícii na prenájom. Apartmány s jednou spálňou majú samostatnú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou.

Služby hotela

recepcia s nepretržitou prevádzkou, trezor, výťahy, upratovanie, sladkovodný bazén s lehátkami a slnečníkmi.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Ecuador Park Apartments sú v pešej vzdialenosti od mnohých barov, obchodov, reštaurácií a klubov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK