Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Diamante Suites, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz, 9.5.2018, Raňajky
Diamante Suites
Termín:
9.5.2018 – 16.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61330553
od 537 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Poloha

Komplex Diamante Suites sa nachádza v letovisku Puerto de la Cruz na ostrove Tenerife. Odpočíva v rezidenčnej oblasti Turquesa Playa. V tomto hoteli si užijete atraktívnu dovolenku. Máte na výber zo 174 junior suit, ktoré sú vybavené moderným zariadením. Hostia z hotela majú jednoduchý prístup k pláži, obchodom, reštauráciám, kaviarňam, barom a k vibrujúcemu nočnému životu. Pláž Playa Jardin s čiernym pieskom je od komplexu vzdialená cca 450 m.

Letisko TFS je od hotela vzdialené cca 90 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové junior suity s možnosťou jednej prístelky. Štandardné alebo s výhľadom na more.

Izby sú svetlé a priestranné, dekorované rustikálnym nábytkom. Izby majú dve postele, ktoré môžu byť spojené do manželskej. Vybavenie: priestor na sedenie, stôl, kúpeľňa, fén, wifi pripojenie (za poplatok), telefón, mini chladnička, trezor (za poplatok),  TV. Počas letného obdobia sú izby klimatizované (limitovaný čas).

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, internetový kútik, wifi pripojenie (za poplatok), mini market, bazén pre dospelých (vyhrievaný počas zimy), terasa so slnečníkmi, telocvičňa, wellness zariadenia, kaderníctvo, masáže (za poplatok), tenisový kurt.  

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive.

Raňajky; Obed; Večera, Bufet, Denne: 07:00 - 10:00, 12:30 - 15:00, 18:30 - 21:30.

Občerstvenie, Pool Bar, Denne: 16:00 - 18:00.

Občerstvenie, Snack Bar, Denne: 12:00 - 16:00.

Nápoje:

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Denne: 11:00 - 23:00.

Diamante Suites je pyšné na to, že môže predstaviť Tomás Iriarte bufetovú reštauráciu s varením pred hosťami.  Reštaurácia El Gaucho (otvorená raz do týždňa) sa nachádza na balkóne v blízkosti bazéna a poskytuje úžasný výhľad. Hostia môžu využiť aj Bar Taoro a  živý snack bar pri bazéne.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK