Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Athina Palace Resort & Spa - Grécko - Grécko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Agia Pelagia

Athina Palace Resort & Spa starstarstarstarstar

Athina Palace Resort & Spa
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha, Brno, Viedeň, Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: CHC Athina Palace Resort & Spa
Poloha

CHC Athina Palace Hotel & Bungalows je ohromujúci 5* luxusný hotel, ktorý patrí medzi najlepšie hotely v oblasti a ponúka vrelú a priateľskú atmosféru. CHC Athina Palace sa nachádza v pokojnej časti Lygaria, v letovisku Aghia Pelagia. Predstavuje relaxačný areál v centre ostrova s nádherným výhľadom na more. Neďaleko sa nachádza krásna malá pláž, okrem toho hostia hotela môžu využiť kyvadlovú dopravu, ktorá ich zavezie na pláž. Centrum najväčšieho mesta na ostrove, Heraklionu, je len 15 km od komplexu. Pre výlety môžete využiť aj autobusovú zastávku, ktorá sa nachádza pri hlavnom vchode hotela. Nachádza sa tu aj golfové ihrisko, približne 35 km od komplexu a potápanie je možné približne 5 km od komplexu.

Vzdialenosť od letiska HER cca 27 km.

Ubytovanie

Ubytovanie: Jednolôžková izba, Dvojlôžková promo izba s možnosťou 1 prístelky. Dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky. Dvojlôžková izba s výhľadom na more s možnosťou 2 prístelok. Rodinná izba (mezonet, výhľad na more) s možnosťou 2 prístelok, Rodinná izba (dvojspálňová izba výhľad na more) s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, mini chladničkou, TV so satelitným príjmom, nechýba balkón alebo terasa, cd/dvd prehrávač, vaňa alebo sprchovací kút, telefón s priamou voľbou, trezor (za poplatok) a sušič vlasov.

Služby hotela

Dva vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi, krytý bazén (vyhrievaný bazén v závislosti od sezóny), tenisový kurt, basketbal, futbal, mini-volejbal, fitness zariadenia (za poplatok), mini wellness zariadenia (za poplatok) a Biliard (za poplatok), detský bazén, miniklub pre deti a mládež (4-10 rokov a 13-16 rokov), kyvadlová autobusová doprava na pláž, bezplatné Wi-Fi na recepcii, minimarket a klenotníctvo.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.

Skoré raňajky, kontinentálne, požadované rezervácie (prijmané do 20:00, deň vopred): 05:00-07:30.

Raňajky; varenie pred hosťami, bufet, Hlavná reštaurácia, denne: 07:30-10:00.

Neskoré raňajky kontinentálne, Snack Bar, denne: 10:00-11:00.

Obed, Snack Bar, denne: 12:00-15:00.

Zmrzlina; Občerstvenie, Bar pri bazéne; Plážový Bar, denne: 11:00-18:00.

Prestávka na kávu, Bar pri bazéne; Plážový Bar, denne: 15:00-17:00.

Večera; Ukážkové varenie, bufet; Štýlová reštaurácia, Hlavná reštaurácia, denne: 19:00-21:30.

Večere A la Carte, rezervácia nutná, raz za pobyt: 19:00-22:00.

Nápoje:

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, denne: 10:00-23:00.

Lobby Bar, denne: 17:30-23:00.

Bar pri bazéne; Snack Bar, denne: 10:00-18:00.

Bar pri bazéne, denne: 11:00-19:00.

Plážový Bar, denne: 10:00-18:00.

Hlavná reštaurácia servírujúca raňajky a večere a snack bar je určený na obed a občerstvenie. V à la carte reštaurácii môžu hostia večerať zadarmo raz za pobyt (rezervácia nutná).

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.