Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Apartmány Željko I, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Privlaka, 14.7.2018, Polpenzia
Apartmány Željko I
LM
Termín:
14.7.2018 – 21.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61069889
127 € od 113 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis strediska
Na samom začiatku dalmátskeho pobrežia leží Privlaka. Malá dedinka sa nachádza na polostrove medzi Virskym morom a Ninskym zálivom, asi 16 km severozápadne od Zadaru. Mostom je spojená s ostrovom Vir. Morský horizont na západe lemujú ostrovy Ugljan, Sestrunj a Molat, na východe tvorí kulisu ostrov Pag. Privlaka si dodnes zachovala svoj autentický charakter rybárskej osady. Nenájdete tu rušnú nábrežnú promenádu s množstvom reštaurácií, kaviarní či diskoték, určite tu však nájdete usmievavých a pohostinných ľudí, ktorí vám radi otvoria svoje príbytky i srdcia. Ďaľšie služby ako obchodíky, kaviarne, príjemné pešie korzo, trhovisko a typický dovolenkový ruch nájdete v Zadare. Naši animátori sa postarajú o Váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu počas celého dňa.
Ubytovanie
Na začiatku dalmátskeho pobrežia leží obec Privlaka, ktorá si dodnes zachovala autentický charakter rybárskej obce                s pokojným prostredím a pohostinným domácim obyvateľstvom. Apartmány Željko I a Željko II sú od seba vzdialené asi        400 m. Vzdialenosti pláž (Žejko I) 150 m centrum (Željko I) 300 m nákupné možnosti (Željko I) 100 m Ubytovanie apartmány 1/2 (+2) pre 2 až 4 osoby (Željko I, II) - samostatná spálňa s dvoma lôžkami, obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa/WC apartmán 1/4+2 (+2) pre 4 až 8 osôb (Željko I) - tri samostatné spálne, v dvoch z nich sú prístelky, dve kúpeľňe/WC TV/SAT, ventilátor kuchynský kút s chladničkou, kanvica balkón alebo terasa posteľná bielizeň, uteráky
Stravovanie
polpenzia – raňajky kontinentálne, večere servírované formou jednotného menu so šalátom, dezertom alebo ovocím strava je podávaná v apartmánovom dome Željko I., kde je vybudovaná letná terasa na vyžiadanie bezlepková strava - info v CK
Pláž
piesočnato-kamienková s plytkou vodou, vhodná pre malé deti a neplavcov kamenné plochy na slnenie piesočnatá pláž v neďalekom zálive (cca 15 minút chôdze) sprchy na pláži pri kempe Dalmacija (za poplatok)
Šport a zábava
stolný tenis ihrisko na plážový volejbal či bocciu požičovňa cestných motocyklov a vodných skútrov (v Zatone - 8 km od Privlaky) KLUBOVÁ DOVOLENKA Aby bol zážitok z dovolenky dokonalý, pripravili sme pre Vás v tomto stredisku zdarma veľmi obľúbenú, klubovú dovolenku. Naši animátori sa postarajú o Váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu počas celého dňa (v termíne 30.06. - 01.09.2018).
Doprava
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 11 hodín
Naša mienka
Kúpanie v zálive s plytkou vodou, pokojné prostredie, pohostinní ľudia, animačné programy a lákavé možnosti výletov. To všetko ponúka Privlaka pre prežitie pohodovej dovolenky. Výhodou je skvelá cena za pobyt s polpenziou!
Cena zahŕňa
7x ubytovanie v apartmáne s polpenziou služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: kúpeľný poplatok do 12 rokov zdarma, osoba od 12 do 18 rokov: 7 €/týždeň, osoba od 18 rokov: 14 €/týždeň príplatok za nástupné miesto: 7 až 10 € v závislosti od nástupného miesta/platí len pri autobusovej doprave Dieťa úplne zdarma platí len povinné príplatky .
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK