Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Apartmány Valentina, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Privlaka, 14.7.2018, Polpenzia
Apartmány Valentina
LM
Termín:
14.7.2018 – 21.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61070139
127 € od 113 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Valentin
Popis strediska
Na samom začiatku dalmátskeho pobrežia leží Privlaka. Malá dedinka sa nachádza na polostrove medzi Virskym morom a Ninskym zálivom, asi 16 km severozápadne od Zadaru. Mostom je spojená s ostrovom Vir. Morský horizont na západe lemujú ostrovy Ugljan, Sestrunj a Molat, na východe tvorí kulisu ostrov Pag. Privlaka si dodnes zachovala svoj autentický charakter rybárskej osady. Nenájdete tu rušnú nábrežnú promenádu s množstvom reštaurácií, kaviarní či diskoték, určite tu však nájdete usmievavých a pohostinných ľudí, ktorí vám radi otvoria svoje príbytky i srdcia. Ďaľšie služby ako obchodíky, kaviarne, príjemné pešie korzo, trhovisko a typický dovolenkový ruch nájdete v Zadare. Naši animátori sa postarajú o Váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu počas celého dňa.
Ubytovanie
Apartmánový dom Valentin sa nachádza na peknom slnečnom mieste cca 300 m od domu Željko I v malej dedinke Privlaka, ležiacej na polostrove asi 20 km západne od Zadaru. Súčasťou domu je záhrada s ovocným sadom. Vzdialenosti pláž 250 m centrum 300 m nákupné možnosti 300 m Ubytovanie apartmány 1/2+2 - jedna samostatná spálňa + obývacia izba s rozkladacími kreslami apartmány 1/2+3 - jedna samostatná spálňa + obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom a rozkladacím kreslom TV/SAT vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa kuchynský kút s chladničkou posteľná bielizeň, uteráky stavaný záhradný gril parkovacie miesta vo dvore
Stravovanie
polpenzia – raňajky kontinentálne, večere servírované formou jednotného menu so šalátom, dezertom alebo ovocím strava je podávaná v apartmánovom dome Željko I, kde je vybudovaná letná terasa na vyžiadanie bezlepková strava – info v CK
Pláž
piesočnato-kamienková s plytkou vodou, vhodná pre malé deti a neplavcov kamenné plochy na slnenie piesočnatá pláž v neďalekom zálive (cca 15 minút chôdze) sprchy na pláži pri kempe Dalmacija (za poplatok)
Šport a zábava
stolný tenis ihrisko na plážový volejbal či bocciu požičovňa cestných motocyklov a vodných skútrov (v Zatone - 4 km od Privlaky) KLUBOVÁ DOVOLENKA Aby bol zážitok z dovolenky dokonalý, pripravili sme pre Vás v tomto stredisku zdarma veľmi obľúbenú, klubovú dovolenku. Naši animátori sa postarajú o Váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu počas celého dňa (v termíne 30.06. - 01.09.2018).
Doprava
individuálna alebo autobusová trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 11 hodín
Naša mienka
Privlaka si dodnes zachovala svoj autentický charakter rybárskej osady. Oblasť je vhodná pre klientov, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na pokojnom mieste. Kúpanie v zálive s plytkou vodou, pokojné prostredie, pohostinní ľudia, animačné programy     a lákavé možnosti výletov. To všetko ponúka Privlaka pre prežitie pohodovej dovolenky. Výhodou je skvelá cena za pobyt         s polpenziou!
Cena zahŕňa
7x ubytovanie v apartmáne s polpenziou služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: kúpeľný poplatok do 12 rokov zdarma, osoba od 12 do 18 rokov: 7 €/týždeň, osoba od 18 rokov: 14 €/týždeň príplatok za nástupné miesto: 7 až 10 € v závislosti od nástupného miesta/platí len pri autobusovej doprave Dieťa úplne zdarma platí LEN povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK