Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Aparthotel Palm Garden, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Morro Jable, 13.5.2018, Polpenzia
Aparthotel Palm Garden
Termín:
13.5.2018 – 20.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60352635
od 590 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Palm Garden Apartments
Kategória hotela: **
Poloha

The Palm Garden Apartments je jednoduchší, no veľmi komfortný hotel s vynikajúcou polohou pri pláži. Je situovaný v stredisku Jandia (oblasť Moro Jable) na ostrove Fuerteventura a nachádza sa priamo v centre letoviska, len 300 metrov od širokej piesočnatej pláže Jandia. V okolí je veľa obchodov, reštaurácií a barov, v Morro Jable je aj prístav, odkiaľ denne plávajú trajekty do Las Palmas na ostrove Gran Canaria.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s prístelkami

Všetky jednoduchšie, no komfortne zariadené izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou (vaňa/sprcha, WC, zrkadlo), kuchynským kútom so sporákom, mini chladničkou, mikrovlnnou rúrou, riadmi, káblovou/satelitnou TV, trezorom (za poplatok), postieľkou (na vyžiadanie), balkónom alebo terasou.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, bufetová reštaurácia, vonkajší bazén so slnečnou terasou, lehátka a slnečníky pri bazéne, plážové osušky (za vratnú zálohu), WI-FI pripjenie (za poplatok), výťah, požičovňa aút, úschovňa batožiny, zmenáreň , práčovňa, biliard

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, polpenzia

Raňajky a večere sú podávené formou bufetu.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK