Mobil: 0904 602 103
E-mail: info@zeostour.sk
Národná 16 010 01 Žilina
Zdieľať
Alexander House, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Agia Pelagia, 21.9.2018, All inclusive
Alexander House
LM
Termín:
21.9.2018 – 28.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61261307
od 493 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Názov zájazdu podľa organizátora: Alexander House Hotel
Poloha a popis
Alexander House Hotel prevádzkuje rodina Alexandrakis viac ako dvadsať rokov. Tento rodinný hotel ponúka ubytovanie v 96 izbách so stravou formou all inclusive. Hotel sa skladá z niekoľkých budov, ktoré sa nachádzajú v zálive Agia Pelagia, cca 150 m od pieskovo-kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora (cez miestnu komunikáciu) a ponúka pekný výhľad na celý záliv Agia Pelagia s tradičnou rybárskou dedinou. Najbližšie nákupné možnosti, bary a reštaurácie sú v centre letoviska, cca 200 m od hotela. Letisko je vzdialené 20 km. Alexander House Hotel je pokojné a relaxačné prázdninové miesto, ktoré je ideálne predovšetkým pre páry, ktoré chcú relaxovať a dostať sa preč od stresu každodenného života. Agia Pelagia je vhodným východiskovým bodom na zaujímavé miesta ostrova Kréta.
Vybavenie hotela
Hotelový komplex sa skladá z niekoľkých budov - hlavná, vedľajších a pripojení. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, Wi-Fi a internetový kútik (za poplatok), spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, terasa na slnenie, ležadlá a slnečníky zdarma.
Vybavenie izby
Hotel ponúka 96 izieb, ktoré sa skladajú zo štandardných izieb a rodinných izieb. Všetky izby sú klimatizované (za poplatok). izba STANDARD pre 2 - 3 osoby sú staršie jednoducho zariadené izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia (za poplatok), telefón, TV / SAT, mini chladnička, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa. Izba FAMILY pre 3- 4 osoby - účelne zariadené izby predovšetkým pre rodiny s deťmi majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu (za poplatok), telefón, TV / SAT, mini chladnička, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa. Fén je možný k zapožičaniu na recepcii zdarma.
Stravovanie
All inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (podľa otváracej doby jednotlivých barov), občerstvenie počas dňa, zmrzlina, káva, čaj a zákusok - snack bar je otvorený od 10:00 h - 18: 00 h. Hotel vyžaduje spoločenský odev do reštaurácie. V a la carte menu je k dispozícii pre klientov espresso, cappuccino rovnako ako rôzne občerstvenie. Večerné bar ponúka všetky miestne nápoje na báze all inclusive. Bar ponúka tiež fantastické kokteily Caipirinha a Mojito va la carte. Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.
Pláž a plážový servis
Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená 250 m, lehátka a slnečníky na pláži za poplatok. Plážové osušky sú k dispozícii bezplatne na recepcii hotela (za vratnú zálohu). Vodné športy za poplatok.
Pre deti
Detský bazén, detská postieľka (zdarma, na vyžiadanie).
Šport a zábava
Fitness, stolný tenis, stolný futbal, šípky, biliard (za poplatok), stolný futbal.
Služby za poplatok
Od júna do septembra hotel ponúka pre svojich klientov za minimálny poplatok nádherné krétske večere. Troj-hodinový program sprevádzaný ďalšími krétskych špecialitami. : Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 8 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu, povinnú pobytovú taxu, ktorá platí pre všetky prílety od 1.1.2018. Pobytová taxa je splatná na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jej výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy je pre 1* - 2* hotel cca 0,5€ pokoj/noc, 4* hotel cca 3€ pokoj/noc, 5* hotel cca 4€ pokoj/noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedeného, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK